BLOG

LOGO

Logotyp to najważniejszy element brandingu, czyli jednej z trzech głównych dziedzin naszej działalności. Zajmujemy się zarówno projektami dla zupełnie nowych marek, jak i odświeżaniem wizerunku tych, które istnieją na rynku od dłuższego czasu.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, projektujemy logo w taki sposób, żeby bezproblemowo mógło być w przyszłości stosowane w najróżniejszych przypadkach.

Tworzymy już na samym początku prac projektowych następujące wersje:

  • poziomą – do zastosowania we wszystkich miejscach, gdzie bardziej będzie pasowało logo podłużne (np. na paskach, wstążkach, stopkach, stronach internetowych o takiej budowie)
  • pionową – do zastosowania we wszystkich sytuacjach, w których logo pionowe będzie prezentowało się najlepiej
  • skróconą – do zastosowania na wyjątkowo małych powierzchniach
  • monochromatyczną (w jednym kolorze) – do zastosowania w takich przypadkach jak np. grawer lub sitodruk.

Dostarczamy komplet różnych formatów, co zagwarantuje jego poprawne wydrukowanie czy wyświetlanie na monitorze oraz to, że będzie mogło być powiększane w zasadzie w nieskończoność:

  • wersje CMYK, RGB, Pantone, Hex
  • wersje rastrowe i vectorowe
  • z przezroczystością i bez przezroczystości

PRZEBIEG PRAC PROJEKTOWYCH I AKCEPTACJI:

I. PRACE KONCEPCYJNE I RESEARCH


Przed przystąpieniem do pracy będziemy się starali zebrać wszystkie potrzebne informacje na temat Państwa upodobań i oczekiwań, Państwa klientów i konkurencji oraz aktualnie panujących trendów w Państwa branży – w tym celu zadamy Państwu kilka pytań.

Następnie przygotujemy trzy propozycje logo i wyślemy do Państwa akceptacji.
Jeżeli mimo wszystko okaże się, że przesłane propozycje nie trafią w Państwa oczekiwania – możemy powtórzyć ten etap jeszcze dwa razy.

II. PRACE PROJEKTOWE

Po akceptacji przez Państwa wybranej koncepcji przystąpimy do prac nad zaprojektowaniem wersji kolorystycznych, pionowej, poziomej i uproszczonej, które prześlemy do Państwa do zatwierdzenia lub wskazania ewentualnych korekt.

III. PRZYGOTOWANIE PLIKÓW

Następnie przygotujemy komplet plików w różnych formatach, wielkościach i opcjach kolorystycznych i prześlemy je do Państwa.

OFERTA MOŻE ZOSTAĆ ROZSZERZONA O:

BRAND BOOK

CI – CORPORATE IDENTITY

KEY VISUAL

CLAIM

Author: